Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Růžové Zlato |
| Barva rámu | Růžové Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Zlato |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Mono Objektiv |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 138-00-140 |
| Šířka čoček | 138mm |
| Výška čoček | 54mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
