Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Zlato |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Zlato |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Šířka čoček | 62mm |
| Velikost | 62-17-140 |
| Výška čoček | 51mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Dva |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Extra | Modrý Filtr |
| Styl | Kočičí oko |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
