Doprava a platba

 

 

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?

 

BALÍČKY ODESÍLÁME V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY A NA SLOVENSKO

Pro objednávky nad 2000 Kč je doprava PPL a Zásilkovnou v ČR zdarma.

 

 PPL – 89 Kč (ČR)

Objednané zboží Vám bude zasláno balíkem přepravní společnosti PPL CZ s.r.o. s termínem doručení následující pracovní den po expedování z našeho skladu a s průběžným elektronickým informováním o doručování. Veškeré zboží máme skladem, a tak expedujeme nejpozději následující pracovní den po zadání Vaší objednávky.

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

  

 

 

ČESKÁ POŠTA (ČR) :

 

BALÍK DO RUKY - 109 Kč

Pro objednávky nad 2000 Kč je cena 59 Kč.

Objednané zboží Vám bude zasláno Balíkem Do ruky s termínem doručení následující pracovní den po expedici z našeho eshopu. Zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den po obdržení objednávky.

Balíky Do ruky jsou doručovány v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 – 16 hodin. Pokud preferujete odpolední doručování, uveďte prosím do poznámky k objednávce.

V případě, že i přes veškerou snahu o doručení balíku byl pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky budete informováni papírovým oznámením, v případě předaných kontaktních údajů i prostřednictvím SMS anebo e-mailu. Úložní dobu na poště si můžete v případě potřeby prodloužit ze standardních 7 na 15 dní.

 

BALÍK NA POŠTU - 109 Kč 

Objednané zboží Vám bude zasláno Balíkem Na poštu s termínem doručení následující pracovní den po expedici z našeho eshopu. Zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den po obdržení objednávky.

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. O možnostech vyzvednutí budete informováni elektronicky prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Papírovou výzvu již ve schránce nenajdete. Úložní dobu na poště si můžete v případě potřeby prodloužit ze standardních 7 na 15 dní.

Zásilku si vyzvednete tak, že sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována), aby si byla pošta jista, že zásilka opravdu patří Vám.

 

 

 ZÁSILKOVNA (ČR A SK) - 45 Kč/ 4 EURA na Slovensko

Nejlevnější způsob dopravy. Zásilku si můžete vyzvednout na zvoleném výdejním místě. Doba dodání je 2 - 4 pracovní dny. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k osobnímu odběru Vás bude Zásilkovna informovat SMS zprávou a emailem. Zásilku lze na výdejním místě vyzvednout po dobu následujících 7 dnů.

SLOVENSKÁ POŠTA (SK) - 6 EURO

 

PLATBA:

 

DOBÍRKA

= platíte až při převzetí zboží, zpoplatněna částkou 20 Kč (Slovensko 1 Euro)

 

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

=platba předem, zboží odešleme ihned po doručení peněz na účet

 

PLATBA PLATEBNÍ BRÁNOU GO PAY

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.