Doprava a platba

 

 

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?

 

BALÍČKY ODESÍLÁME V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY A NA SLOVENSKO

Pro objednávky nad 999 Kč je doprava PPL a Zásilkovnou v ČR zdarma.

 

 PPL – 89 Kč (ČR), nad 999 Kč je doprava zdarma

Objednané zboží Vám bude zasláno balíkem přepravní společnosti PPL CZ s.r.o. s termínem doručení následující pracovní den po expedování z našeho skladu a s průběžným elektronickým informováním o doručování. Veškeré zboží máme skladem, a tak expedujeme nejpozději následující pracovní den po zadání Vaší objednávky.

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

 

ZÁSILKOVNA (ČR A SK) - 45 Kč/ 4 EURA na Slovensko

Nejlevnější způsob dopravy. Zásilku si můžete vyzvednout na zvoleném výdejním místě. Doba dodání je 2 - 4 pracovní dny. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k osobnímu odběru Vás bude Zásilkovna informovat SMS zprávou a emailem. Zásilku lze na výdejním místě vyzvednout po dobu následujících 7 dnů.

 

SLOVENSKÁ POŠTA (SK) - 6 EURO

 

PLATBA:

 

DOBÍRKA

= platíte až při převzetí zboží, zpoplatněna částkou 40 Kč (Slovensko 1 Euro)

 

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

=platba předem, zboží odešleme ihned po doručení peněz na účet

 

PLATBA PLATEBNÍ BRÁNOU GO PAY