Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Modrá |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál rámu | Eko Polyamid |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 62mm |
| Velikost | 62-17-130 |
| Výška čoček | 39mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 130mm |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Trapez |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
