Popis
| Pohlaví | Děti |
| Hlavní barva | Růže |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Růže |
| Materiál rámu | Polyamid |
| Barva čoček | Růže |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 47mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 130mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 47-0-130 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
