Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Ekologický Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 53mm |
| Velikost | 53-20-150 |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 150mm |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Čtverec |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
