Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Smetana |
| Barva rámu | Smetana |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Jedna |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 50-20-140 |
| Šířka čoček | 50mm |
| Výška čoček | 35mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
