Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Šedá |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Šířka čoček | 66mm |
| Velikost | 66-6-140 |
| Výška čoček | 63mm |
| Šířka mostu | 6mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Dva |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Obdélník |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
