Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Modrý Filtr |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Velikost | 53-17-145 |
| Šířka čoček | 53mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 143mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Polorám |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Černý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
