Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Zlato |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Šířka čoček | 61mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádný |
| Zásilka zahrnuje | |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Velikost | 61-17-148 |
| Délka spánků | 148mm |
| Ochrana |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
