Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Zlato |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Kov |
| Velikost | 55-21-145 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Zlato |
| Kategorie filtru | Dva |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Styl | Oválný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
