Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Extra | Žádný |
| Barva rámu | Růžové Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Růžové Zlato |
| Styl | Motýl |
| Efekt Objektivů | |
| Velikost | 61-15-135 |
| Výška čoček | 53mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Hlavní barva | Růžové Zlato |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Jedna |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 61mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
