Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Stříbro |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Jedna |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 58-14-140 |
| Šířka čoček | 58mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
