Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Hnědá |
| Barva čoček | Fialová |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 63-14-145 |
| Šířka čoček | 63mm |
| Výška čoček | 53mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 143mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
