Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Stříbro |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Růžová |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Pilot |
| Efekt Objektivů | |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 55-19-145 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 48mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Polorám |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
