Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Růže |
| Extra | Modrý Filtr |
| Barva rámu | Růže |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Žlutá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Motýl |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 55-18-140 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 48mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
