Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 48mm |
| Velikost | 48-22-140 |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 22mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Modrý Filtr |
| Styl | Kulatý |
| Zásilka zahrnuje | |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
