Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Průhledný |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Extra | Žádné |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Sport |
| Délka spánků | 135mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka čoček | 63mm |
| Velikost | 63-16-135 |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Efekt Objektivů | Polarizované & Zrcadlové |
| Kategorie filtru | Tři |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Pomeranč |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva rámu | Průhledný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
