Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Bílý |
| Extra | Žádný |
| Barva rámu | Bílý |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Čtverec |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 55-14-140 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
