Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Bílý |
| Barva rámu | Bílý |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 59mm |
| Velikost | 59-18-140 |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Dva |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Extra | Žádný |
| Styl | Čtverec |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
