Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Růžové Zlato |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Růžové Zlato |
| Materiál rámu | Monel |
| Barva čoček | Růže |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Trapez |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 136mm |
| Délka spánků | 143mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 52-18-143 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
