Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Bílý |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Bílý |
| Barva čoček | Modrá |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Mono Objektiv |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 62mm |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 121mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 62-15-121 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
