Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Fialová |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Fialový |
| Materiál rámu | Polykarbonát |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Čtverec |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 51mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 51-21-145 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
