Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál čoček | Plast |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Extra | Žádné |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Kočičí oko |
| Délka spánků | 140mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Šířka mostu | 22mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka čoček | 51mm |
| Velikost | 51-22-140 |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Kategorie filtru | Tři |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva rámu | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
