Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Modrá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Fialová |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 49mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 125mm |
| Délka spánků | 143mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 49-20-143 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
