Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Šedá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Stříbro |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Oválný |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 147mm |
| Délka spánků | 147mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 52-20-147 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
