Popis
| Pohlaví | Muži |
| Materiál rámu | Plast |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Šířka čoček | 63mm |
| Velikost | 63-17-130 |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 130mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Hlavní barva | Šedá |
| Barva rámu | Šedá |
| Barva čoček | Pomeranč |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Obdélník |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
