Popis
| Pohlaví | Muži |
| Materiál rámu | Plast |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 53mm |
| Velikost | 53-15-140 |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Hlavní barva | Průhledný |
| Barva rámu | Průhledný |
| Barva čoček | Zelená |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Obdélník |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
