Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Průhledný |
| Barva rámu | Průhledný |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 50mm |
| Velikost | 50-16-145 |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 130mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Dva |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Trapez |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
