Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Pomeranč |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 48mm |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 48-19-140 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
