Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Zlato |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Materiál čoček | Plast |
| Šířka čoček | 57mm |
| Velikost | 57-16-145 |
| Výška čoček | 46mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Tři |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Kočičí oko |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Barva čoček | Hnědá |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Styl Ráfku | Spodní Okraj |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
