Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Pomeranč |
| Barva rámu | Pomeranč |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Fotochromní |
| Šířka čoček | 53mm |
| Velikost | 53-20-140 |
| Výška čoček | 48mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Dva |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl | Panto |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
