Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Barva rámu | Stříbro |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Fotochromní |
| Šířka čoček | 56mm |
| Velikost | 56-15-145 |
| Výška čoček | 48mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | 2 a 3 |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl | Pilot |
| Barva čoček | Červená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
