Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Bronz |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | |
| Efekt Objektivů | |
| Šířka čoček | 55mm |
| Velikost | 55-15-145 |
| Výška čoček | 46mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Tři |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl | Kulatý |
| Barva čoček | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
