Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | |
| Efekt Objektivů | |
| Šířka čoček | 57mm |
| Velikost | 57-15-145 |
| Výška čoček | 38mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Tři |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl | Pilot |
| Barva čoček | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
