Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Červená |
| Barva rámu | Červená |
| Materiál rámu | Acetát & Kov |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál čoček | |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 53mm |
| Velikost | 53-17-145 |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Tři |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Kulatý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
