Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Acetát & Kov |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 54mm |
| Velikost | 54-23-145 |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka mostu | 23mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Tři |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Kulatý |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
