Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Zásilka zahrnuje | |
| Extra | Žádný |
| Pružinová pant | |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Kulatý |
| Délka spánků | 140mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka čoček | 49mm |
| Velikost | 49-20-140 |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Kategorie filtru | Dva |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva rámu | Hnědá |
| Hlavní barva | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
