Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Béžová |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Béžová |
| Materiál rámu | Kov & Nerezová Ocel & Hliník |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 57mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 57-17-145 |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
