Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Modrá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál rámu | TR90 |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Obdélník |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 36mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 54-18-145 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
