Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Vícebarevný |
| Barva rámu | Vícebarevný |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizované & Zrcadlové |
| Šířka čoček | 56mm |
| Velikost | 56-18-140 |
| Výška čoček | 28mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Dva |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Obdélník |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
