Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Červená |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Plast |
| Velikost | 55-16-135 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 35mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Červená |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Styl | Obdélník |
| Ochrana | Žádný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Materiál čoček | Plast |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
