Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Barva rámu | Stříbro |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Barva čoček | Stříbro |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 50-24-145 |
| Šířka čoček | 50mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 24mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
