Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Modrá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Obdélník |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 52-20-145 |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 143mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
