Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Polykarbonát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Velikost | 49-22-145 |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka mostu | 22mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Extra | Žádné |
| Styl | Panto |
| Kategorie filtru | Tři |
| Šířka čoček | 49mm |
| Pružinová pant | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
