Popis
| Pohlaví | Muži |
| Zásilka zahrnuje | |
| Hlavní barva | Zelená |
| Extra | Žádné |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Kulatý |
| Délka spánků | 145mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka čoček | 51mm |
| Velikost | 51-20-145 |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Kategorie filtru | Tři |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva rámu | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
