Popis
| Pohlaví | Muži |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Guma |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Velikost | 66-18-125 |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 125mm |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Extra | Žádné |
| Styl | Sport |
| Kategorie filtru | Tři |
| Šířka čoček | 66mm |
| Pružinová pant | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
