Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Růže |
| Barva rámu | Růže |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Velikost | 54-19-140 |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Extra | Žádný |
| Styl | Obdélník |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ano |
| Šířka čoček | 54mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
