Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Žádný |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 53mm |
| Výška čoček | 47mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 53-21-145 |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
