Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Zásilka Zahrnuje | Krabička na hodinky |
| Styl | Móda |
| Obvod zápěstí (max.) | 195mm |
| Uzavření | Spona na kolík |
| Materiál náramku | Kůže |
| Barva náramku | Modrá |
| Rezerva energie | Žádná automatika |
| Šířka Spojení Popruhu | 16mm |
| Barva displeje | Modrá |
| Sklo | Minerální Sklo |
| Rámeček | Žádný |
| Výška skříně | 7mm |
| Délka pouzdra | 41mm |
| Šířka skříně | 34mm |
| Čelící | Žádný |
| Materiál pouzdra | Nerezová Ocel |
| Barva pouzdra | Stříbro |
| Funkce | Slunce a Měsíc |
| Voděodolnost | 3 Bankomaty |
| Formát zobrazení | Analogový |
| Hodinový mechanismus | Křemen: Baterie |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
